شرکت پرسلان تورین یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات پرسلانی (جایگزین سنگ) در ایران می باشد.  این شرکت با مشارکت متخصصین کشور ایتالیا و به کارگیری مدرن ترین ماشین آلات خط تولید و مرغوب ترین مواد اولیه ایتالیایی نسبت به تولید انواع محصولات پرسلانی فعالیت خود را در سال 1397 آغاز نموده است. پرسلان تورین در این مدت توانسته به بهره گیری از تکنولوژی های مدرن و تکیه بر دانش فنی محصولات پرسلانی با کیفیت و مرغوب در ابعاد مختلف به بازار عرضه نماید.

این شرکت با بهره مندی از مهندسین و متخصصین این صنعت و ارتباط نزدیک با مراکز علمی و دانشگاهی در داخل کشور و همچنین در کشور ایتالیا توانسته ضمن آموزشهای حرفه ای به منابع انسانی کام بلندی در جهت تولید محصول با کیفیت برای عرضه در بازار های داخلی و خارجی بردارد.

تمامی فرآیند های تولید محصول در این شرکت تحت لیسانس ایتالیا بوده که توانسته این واحد تولیدی از سایر تولید کنندگان متمایز نماید. پرسلان تورین با تکیه بر این امکانات اقدام به تولید انواع محصولات پرسلانی از سایز 20 در 20 تا 80 در 120 سانتی متر برای استفاده در نمای ساختمان، نمای داخلی و استفاده در کف نموده است. این محصولات در انواع پولیشی، لعابدار معمولی و پولیشی، رستیک و شوگر همگام با پاسخگویی به نیاز مشتریان عزیز تولید و روانه بازار شده اند .